Klienci

Referencje

Kaja

Nasza firma,  Kaja   Sp. z o.o., jest firmą budowlaną działającą na ryku od 1992 roku.  Oferta firmy KAJA obejmuje usługi ogólnobudowlane, produkcję kostki brukowej i elementów betonowych oraz handel hurtowy i detaliczny materiałami budowlanymi. Ponadto firma prowadzi działalność na rynku nieruchomości. Posiada wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, a oferowane usługi są świadczone od podstaw. Każde zlecenie rozpoczyna się od rozpoznania potrzeb klienta, przygotowania i przedstawienia projektu technicznego i kosztorysów, poprzez przeprowadzenie wymaganego zakresu robót i przekazanie robót i dokumentacji powykonawczej na udzieleniu gwarancji kończąc. Od roku 2002 KAJA jest właścicielem Fabryki Kostki Brukowej Fa - Bruk Orle.

W 2006 roku  zarząd spółki uznał, że firma rozwija się tak szybko i dynamicznie, że konieczna jest wymiana systemu informatycznego. Musiał to być taki system, który pozwoli nam się rozwijać, którego nie trzeba będzie wymieniać za kilka lat. Długo szukaliśmy takich systemów na rynku. Wybór padł na system Streamsoft Prestiż  dystrybuowany przez  Boss Plus Sp. z o.o.
Wdrożenie systemu trwało zaledwie kilka tygodni a system okazał się tak bardzo elastyczny, że w pełni zaspokoił nasze potrzeby na każdym szczeblu działalności przedsiębiorstwa. System Streamsoft Prestiż znacznie usprawnił  pracę działu finansowo-księgowego. Wielopoziomowy, elastyczny  plan kont, schematy dekretacji,  automaty księgowe  znacznie poprawiały   sprawność działania  i dały   dużą oszczędność czasu.
To potwierdziło trafność naszego wyboru.

Pełna integracja wszystkich modułów umożliwiła  nam  codzienne raportowanie i wykonywanie różnorodnych analiz, co pozwoliło uzyskać rzeczywisty obraz sytuacji firmy w dowolnym momencie.

Pełna kontrola zamówień na każdym etapie ich realizacji znacznie uprościła i przyspieszyła proces obsługi naszych klientów.
Wszystko to sprawia, że dzięki systemowi Streamsoft Prestiż posiadamy więcej klientów, nasi klienci są bardziej zadowoleni z wykonywanych przez nas usług a my więcej zarabiamy.

 System Streamsoft Prestiż to z pewnością oprogramowanie dla przedsiębiorczych…

Zbigniew Kondracki, Prokurent
Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane  „Kaja” Sp. z o.o.


Suruga Polska

Jesteśmy użytkownikami systemu Streamsoft Prestiż  od 2006 roku i naszym zdaniem jest to na polskim rynku jeden z najlepszych systemów do kompleksowej obsługi małych i średnich firm.

Streamsoft Prestiż jest  czytelny, łatwy w obsłudze dla każdego operatora. Łączy w sobie profesjonalizm z prostotą, co wpływa na jego przyjemną obsługę.
Dzięki swojej elastyczności, pomimo  dynamicznie zachodzących w polskiej gospodarce zmian,  system Streamsoft Prestiż   sprawnie i efektywnie radzi sobie z jakże  często zmieniającymi się uregulowaniami prawnymi  w przepisach finansowych, gospodarczych, prawa pracy, itp.

Sprawne zarządzanie firmą i jej efektywne działanie jest w obecnych czasach praktycznie niemożliwe bez oprogramowania wspomagającego. I w tym zakresie  System Streamsoft Prestiż  spełnił nasze oczekiwania.  Dzięki niemu możemy w dowolnym momencie uzyskać pełny obraz firmy. Zyskaliśmy wiedzę, której wcześniej nie mieliśmy. Ta wiedza pomaga nam lepiej sterować biznesem i szybciej reagować na zmieniającą się sytuację wewnątrz firmy i w jej otoczeniu.

Z całym przekonaniem stwierdzamy, że użytkowany przez nas program Streamsoft Prestiż  jest efektywnym i wszechstronnym narzędziem wspomagającym nas w codziennej pracy.

Życzymy zespołowi Boss Plus  dalszych sukcesów w rozwoju oprogramowania i elastycznym dostosowywaniu go do potrzeb klientów. 

Piotr Książek, Dyrektor Operacyjny
Adam Lewy, Główny Księgowy
Suruga Polska
a MISUMI Group Company
Oferta